Автобуси на 20 місць:

10-12 грн/км

350-400 грн/год

Про автобуси докладніше тут: Автопарк

Автобуси на 50 місць:

20 грн/км

600-650 грн/год

Про автобуси докладніше тут: Автопарк

Підготовка до вечора прощання зі школою – процес клопіткий. Юнаки та дівчата не шкодуючи сил ретельно продумують деталі своїх нарядів, пишуть промову зі словами подяки педагогам, складають цікаву розважальну програму. Щоб не пропустити жодного важливого моменту на балу, і прибути на захід вчасно, учні вирішують замовити автобус на випускний.

Оренда автобуса на випускний бал: 3 причини популярності послуги

Серед випускників Харкова та інших міст країни замовлення автобуса на випускний вечір вважається модним трендом. Таке рішення транспортного питання має сенс з кількох причин:

  • Фінансова вигода

    Знаючи як дорого і непрактично кататися в лімузинах, раціональні учні роблять ставку на більш комфортабельний транспорт. Зекономлені кошти вони витрачають на покупку розкішних смокінгів і вечірніх вишуканих суконь, при цьому отримують солідний бонус – можливість попрощатися зі школою в компанії всіх своїх однокласників. На м’яких кріслах зручно розмістяться колишні сусіди по партах, які ось-ось ступить на поріг нового етапу свого життя.

  • Гарантовані веселощі

    Місткість транспортного засобу дозволяє з комфортом розмістити на борту цілий клас, тому нудьгувати під час поїздки не доведеться. Вечірка розпочнеться набагато раніше – адже в салоні буде грати улюблена музика, а атмосфера наповниться радістю і душевним теплом.

  • Безпека

    Оренда автобуса на випускний вечір – це відповідальна послуга, до виконання якого представники транспортної компанії ставляться з особливим підходом. Вони гарантують безпеку і комфорт кожному пасажиру.

Хто користується послугою?

Крім школярів, послугою користуються і учні інших закладів. Оренда автобуса на випускний бал популярна серед студентів академій та технікумів, коледжів і ліцеїв. Забезпечення транспортного сполучення вони довіряють досвідченим водіям, які гарантують пунктуальність прибуття в пункт призначення. В дорозі пасажири невимушено спілкуються, насолоджуються комплексним сервісом на борту, знаходяться в приємному передчутті справжнього свята, який на довгі роки залишається в пам’яті зворушливими емоціями.