Автобуси на 20 місць:

10-12 грн/км

350-400 грн/год

Про автобуси докладніше тут: Автопарк

Автобуси на 50 місць:

20 грн/км

600-650 грн/год

Про автобуси докладніше тут: Автопарк

Основні відомості

Потрібно зустріти туристів або гостей? Відлітаєте в далекі країни? У такому випадку потрібно оренда автобусів для поїздки в аеропорт. Дана послуга допоможе з комфортом дістатися до потрібного місця.

До кого потрібно звернутися за допомогою?

Якщо потрібен швидкий трансфер, то обов’язково зверніться до компанії «LuxeBus». Тут працюють тільки кваліфіковані фахівці, які максимально швидко дозволять транспортну проблему. А найголовніше, що не доведеться переживати з приводу того, що підтискають терміни. Транспорт прибуде в строго обумовлений час. В аеропорт клієнт прибуде точно до реєстрації. Також отримає не тільки комфортабельну поїздку, але і зустріч. Якщо оформити замовлення транспорту з аеропорту, то водій відповість на всі питання.

Буде прокладений маршрут з урахуванням поточного стану доріг. Клієнт може бути впевнений в тому, що не встане в пробці, що також заощадить час.

Які рішення пропонує компанія?

Транспорт підбирається в залежності від розміру групи. Наприклад, якщо це 6 осіб, то буде обраний мікроавтобус підвищеної комфортабельності. Крім того, є повноцінні автобуси для великих груп. Всі транспортні засоби відповідають сучасним вимогам безпеки. Якщо замовник вирішить орендувати автобус з аеропорту, то не будете переживати з приводу того, що хтось із пасажирів може травмуватися. Особлива увага приділяється дітям.

Дуже часто трансфер в аеропорт замовляють туристичні компанії. Якщо немає бажання, щоб клієнти Поліча будь-які незручності, то обов’язково користуйтеся послугами «LuxeBus». Досить залишити заявку, сказати кількість туристів. Працівники компанії підберуть підходящий транспортний засіб.

Які ще переваги є у компанії?

Компанія постійно стежить за станом свого автопарку. Транспорт проходить планове обслуговування. Пасажирам може бути запропонований VIP-сервіс. Люди вже давно зрозуміли те, що набагато зручніше після приїзду сісти в зручне крісло автобуса, ніж їхати на метро або довго чекати громадський транспорт на зупинці. Замовивши трансфер на вокзал, не витрачатиметься час на вході або в зоні очікування.

Серед інших переваг можна виділити наступні:

  • максимальну пунктуальність у всіх питаннях;
  • демократичні ціни на замовлення транспорту з вокзалу;
  • максимальна відкритість, на сайті можливо отримати всю необхідну інформацію, наприклад, технічні характеристики автобусів та інші дані.