Автобуси на 20 місць:

10-12 грн/км

350-400 грн/год

Про автобуси докладніше тут: Автопарк

Автобуси на 50 місць:

20 грн/км

600-650 грн/год

Про автобуси докладніше тут: Автопарк

Оренда автобусів для перевезення співробітників – це практичне, зручне та ефективне вирішення питання організації транспортного сполучення. Всі машини в автопарку знаходяться в ідеальному технічному стані і відповідають чинним стандартам безпеки, при цьому ціни на послуги компанії демократичні. Замовити автобус для перевезення робітників на потрібні дати вдасться за мінімальною вартістю, отримавши доступ до солідного резерву для економії коштів фірми.

Перевезення співробітників автобусом: як скористатися послугою

Щоб перевезення робітників бусом виправдало всі очікування, відповідально підходять до процесу замовлення транспортного засобу. З представниками компанії-перевізника обговорюють наступні моменти:

  • місткість
  • вартість
  • терміни надання послуги

Права та обов’язки сторін

Також загострюють увагу на оснащенні салону, запитують про наявність на борту мультимедійної аудіосистеми, клімат-контролю і інших опцій. Формальні аспекти не менш важливі. Варто переконатися в тому, що угоди оформляються офіційно, відповідають законодавчим нормам.

В яких ситуаціях виручить оренда автобуса для розвезення співробітників?

Виїзні роботи на обслуговуваному об’єкті, прийдешній корпоратив в ресторані з нагоди ювілею фірми, проведення тімбілдінга на заміській базі відпочинку. Це лише неповний перелік приводів, з нагоди яких варто замовити автобус для перевезення співробітників. Сервіс затребуваний на підприємствах, політика щодо взаємодії з персоналом у яких передбачає організовану доставку від місця проживання до роботи.

Колектив прибуде в пункт призначення вчасно, а в дорозі кожен пасажир зможе оцінити комфортабельність салону і невимушену атмосферу на борту транспортного засобу. Забезпеченням повідомлення будуть займатися справжні професіонали своєї справи – досвідчені водії з впевненими навичками водіння і завидною практичним стажем за плечима.