Автобуси на 20 місць:

10-12 грн/км

350-400 грн/год

Про автобуси докладніше тут: Автопарк

Автобуси на 50 місць:

20 грн/км

600-650 грн/год

Про автобуси докладніше тут: Автопарк

Замовлення весільного автобуса – раціональне рішення

Одруження – знаменна подія для молодят і їхніх близьких. Напередодні необхідно подбати про доставку запрошених. Переміщення по міських вулицях великих кортежів нерідко призводить до маси незручностей.

Чи стане ідеальним варіантом замовлення автобуса в Харкові на весілля, якщо на неї запрошено велика кількість людей. Транспортні засоби, що надаються на урочистості, оснащені зручними сидіннями. Система кондиціонування забезпечує в їх салонах комфортний клімат.

Спеціалізовані компанії, що здійснюють весільні перевезення, надають на одруження шикарні машини нових моделей. Звернувшись в одну з них, можна замовити одне або кілька транспортних засобів будь-якої місткості.

Які переваги дає орендований транспорт?

Легко пояснити, чому оренда автобуса на весілля – затребувана послуга.

  • Святкова атмосфера в салоні. Для створення веселого настрою пасажири можуть скористатися мікрофонами і мультимедійною апаратурою. Включивши телевізор, при бажанні вони також зможуть скоротати час в дорозі.
  • Завчасне прибуття. Транспорт подається до вказаної адреси за 10-15 хвилин до призначеного часу. Таким чином, все не поспішаючи, зможуть зайняти свої місця в салоні.
  • Досвідчені професіонали за кермом. У кожного водія є значний стаж безаварійного водіння. Вони охайні і ввічливі. Пасажири можуть підтримувати зв’язок з водієм. Адже може виникнути необхідність змінити маршрут або підібрати по дорозі інших гостей. Водії можуть відвезти гостей до ЗАГСу, ресторану або місця проведення фотосесії.

Яка ціна за оренду транспортного засобу?

Слід врахувати, що вартість автобуса на весілля залежить від декількох факторів: його місткості, рівня комфортабельності і т.д. У великих машинах є 30-50 місць. Середні моделі розраховані для розміщення не більше 40 осіб. У невеликих поміститься до 22-х пасажирів. Багато компаній займаються перевезеннями за доступними цінами.

Як замовити весільний автобус?

Щоб скористатися сервісом, достатньо зв’язатися з менеджерами спеціалізованої компанії по телефону або формі зворотнього зв’язку. Також можна відправити заявку в режимі онлайн. Прийнявши замовлення транспорту на весілля, співробітники фірми уточнять організаційні моменти і при необхідності надасте розгорнуті консультації.