Автобуси на 20 місць:

10-12 грн/км

350-400 грн/год

Про автобуси докладніше тут: Автопарк

Автобуси на 50 місць:

20 грн/км

600-650 грн/год

Про автобуси докладніше тут: Автопарк

Екскурсійні оглядові тури захоплюючі і інформативні – їх із задоволенням відвідують в будь-який час року діти і дорослі. Для забезпечення зручного транспортного сполучення в процесі заходу компанія-перевізник надає комфортабельний і затишний автобус для екскурсії школярам, ​​студентам, колективам корпоративних фірм і офісів.

Кожна угода підтверджується офіційною угодою, яка гарантує справність ТЗ, підтверджує досвід і кваліфікацію водіїв. Скористатися цим сервісом можуть як приватні клієнти, так і юридичні особи.

Оренда автобуса для екскурсії: ключові моменти оформлення послуги

Перш ніж замовити автобус для екскурсій варто ознайомитися з автопарком і підібрати оптимальну машину за такими критеріями:

 • тип і клас ТЗ
 • місткість салону
 • наявність додаткових опцій (система мультимедіа для організації дозвілля в дорозі, клімат-контроль підтримує потрібну температуру повітря, регульовані сидіння)

Також детально узгоджують можливий маршрут, звертають увагу на формальності – вартість послуги та умови її надання, права і обов’язки сторін.

Автобуси для екскурсій: гарантія відмінного сервісу

Скористатися вигідними пропозиціями перевізника, і замовити автобус для екскурсії варто з кількох причин:

 • Безпека

  Виконання даного аспекту сприяють кілька чинників. Це солідний досвід шоферів, відмінна технічне оснащення транспортних засобів, ретельно складений і перевірену маршрутний лист.

 • Доступність

  Послуга надається за демократичною ціною, яка не вдарить по бюджету замовників.

 • Гнучкість

  Для перевезення людей можна підібрати найбільш підходящий вид і клас машини, яка задовольнить всі потреби.